Warsztaty

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

 • 14-15.04.2017WARSZTATY DOMOWA PIEKARNIA

  ZAPISY OTWARTE
  Zapraszamy na warsztaty. Upieczemy chleby na zakwasie, bułki i chałki. Przygotujemy pasty do pieczywa i pesta. Użyjemy w kuchni jadalnych chwastów. Nie może Cie zabraknąć!

  Cena: 450zł/os - Zawiera nocleg, wyżywienie oraz udział w warsztatach.
  Zapisy i informacje: 531-543-188

  Sprawdź także: fb.com/dworekkotuszow

 • 29.09.2017JESIENNE WARSZTATY SEROWARSKIE

  Jesień to czas dla „siebie”, czyli robimy coś co sprawia nam przyjemność i pozwoli odpocząć po intensywnych wakacjach. Proponowane przez nas warsztaty pozwolą właśnie na taki relaks a jednocześnie naukę wyrobu domowego sera. Naszym zamiarem nie jest pokazać jak zrobić ser, który smakuje jak w sklepie a już tym bardziej proponować 10 przepisów z których i tak nie będziemy korzystać, ponieważ warunki domowe nie pozwalają nam na ich dojrzewanie czy przechowywanie. Zrobimy sery najprostsze i nie wymagające szczególnych warunków dojrzewania i przechowywania. Zapraszamy!

  Szczegółowe informacje o warsztatach i zapisach pod numerem telefonu: +48 511 612 886 lub adresem email: biuro@kotuszow.eu

 • 20.08.2017PIECZYWO I SPÓŁKA - WARSZTATY

  Kurs pieczenia chleba skierowany jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się wypieku smacznego i zdrowego chleba w warunkach domowych lub np. we własnej restauracji. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem a także pomóc Państwu zrozumieć wszelkie procesy, które mają miejsce podczas pieczenia zdrowego, ekologicznego i smacznego chleba.